Yandex Kurumsal Mail Nedir? | Seo Forumu, Google Forumu, Webmaster Forumu - Google Forum!

Search Engine Optimization!

Platform sizlere, Google servisleri ve Seo hakkında destek alma, bilgi edinme ve tartışma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.

ferhatkortak

Moderatör
Katılım
12 Ara 2021
Mesajlar
2,573
Aldığı beğeni
0
Yaş
24
Konum
Diyarbakır
Cinsiyet
Erkek
Kurumsal işletmeler için prestij son derece önemlidir. Bu nedenle günümüzde şirketler başta olmak üzere pek çok kuruluş, var olan prestijlerini arttırmak adına da kurumsal mail kullanmaya başlamış ve uygulama gün geçtikçe çok sayıda firma tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Müşteriler tarafından bu sayede çok daha ciddiye alınan işletmeler, aynı zamanda dolandırıcılara karşı da sert bir tedbir almış olurlar; çünkü bu tip art niyetli kişiler için benzer adresler üretmek neredeyse olanaksız hale gelir.


Bünyesinde çok sayıda departman bulunan firmalarda, her biri için ayrı özel mail adresleri almak yerine hepsini tek adreste toplaması, Yandex Mail’in dikkat çeken bir başka özelliğidir. Tek bir adresten şirkete dair tüm yazışmaların denetimini de sağlayan kurumsal Yandex mail hesabı açmak için, aşağıdaki adımların sırayla atılması önerilir:

Tüm kaynakları size rezerve edilmiş, yüksek disk alanı ve sınırsız e-posta özelliğine sahip Kurumsal Mail Server.
  • Domain ( Alan Adı) Almak : Şirketinizin İnternet adresi anlamına gelen domain, sadece şirkete özel bir adres olup, müşterilerin bu adres üzerinden iletişim kurmasını sağlar. Ayrıca bu sayede [email protected]şirketismi.com ya da [email protected] gibi şirket uzantılı hesaplar açabilirsiniz.
  • Hosting Satın Almak: Günün her saati mail almayı ve yollamayı sağlayan bu servis aynı zamanda yazışmaları bünyesinde toplayarak istenilen yerden ulaşıma imkan verir. Yaygın olarak kullanılan İnternet siteleri de bu sunucular sayesinde kurulmakta olup, ihtiyaç halinde kiralanma özelliğine de sahiptir. Bu sayede şirketiniz için bir web sitesi kurma avantajı elde ederek, her türlü işlemi güven içinde gerçekleştirmenizi sağlar.
Yandex mail hizmetleri sayesinde, hem iş dünyasında hem de sosyal yaşamda rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Güvenli, hızlı ve pratik mail hizmetini denemeye başlamak için, Yandex Mail kullanmaya başlayabilirsiniz. E-postalarınız size özel sunucularda barındırılsın istiyorsanız, Vargonen Kurumsal Mail Server servislerimize göz atabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst