Google Benim İşletmem Nedir? | Seo Forumu, Google Forumu, Webmaster Forumu - Google Forum!

Search Engine Optimization!

Platform sizlere, Google servisleri ve Seo hakkında destek alma, bilgi edinme ve tartışma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.

Google Benim İşletmem Nedir?

Garfield

Yönetici
Admin
Katılım
8 Nis 2020
Mesajlar
508
Çözümler
1
Aldığı beğeni
34
Yaş
35
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Google Benim İşletmem, firmaların ve kuruluşların haritalar ve aramalar da dahil olmak üzere Google üzerindeki varlıklarını yönetmeleri için kullandıkları bir araçtır.

Kullanımı gayet basittir ve tamamen ücretsizdir.

İşletme bilgilerinizi kaydettikten sonra doğrular ve değişiklik halinde düzenli olarak güncellerseniz müşterilerinizin işletmenizi rahatlıkla bulmasına ve adres telefon bilgilerinize, konumunuza erişmesine, size doğrudan telefon etmesine, çalışma saatlerinizi görmesine yardımcı olursunuz.Google Benim İşletmem'in Avantajları Nelerdir?


- Google kullanıcılarının işletmenizi aradıkları zaman buldukları bilgileri, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi rahatlıkla yönetirsiniz. Bilgilerini Google Benim İşletmem üzerinden doğrulayan işletmeler, müşterileri tarafından daha fazla saygınlık kazanırlar. Ziyaretçiler işletmenizi Google Haritalar ve Arama'da bulduğu zaman, çalışma saatleriniz, web siteniz ve işletme adresiniz gibi bilgilerinize ulaşırlar.

- Google Benim İşletmem'de müşterilerinizden gelen yorumlara cevap verin ve tam olarak ne iş yaptığınızı gösteren fotoğraflar yayınlayabilirsiniz. İşletme Profillerine fotoğraf ekleyen işletmeler, Google Haritalar'da web sitelerine ve yol tariflerine daha fazla tıklama alırlar.

- Müşterilerinizin işletmenizi nasıl aradığına ve bu müşterilerin nerelerden geldiğine ilişkin bilgiler edinin. Google Benim İşletmem üzerinden işletmenizi görüntüleyenlerden kaçının firmanızı doğrudan aradığı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst