Bing Ayarlar Menüsü | Seo Forumu, Google Forumu, Webmaster Forumu - Google Forum!

Search Engine Optimization!

Platform sizlere, Google servisleri ve Seo hakkında destek alma, bilgi edinme ve tartışma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.

ferhatkortak

Moderatör
Katılım
12 Ara 2021
Mesajlar
2,573
Aldığı beğeni
0
Yaş
24
Konum
Diyarbakır
Cinsiyet
Erkek
Ayarlar sekmesi, web yöneticisi iletişim tercihlerinizi belirlemenize, dil ayarlarını görüntülemenize ve Search Console hesap erişimini yönetmenize olanak tanır. Ayarlar sayfasını açmak için başlıktaki Ayarlar simgesine tıklayın.

E-posta yoluyla herhangi bir uyarı almak için, İletişim Al alanını etkinleştirerek Bing Web Yöneticisi Araçlarına size e-posta gönderme izni vermelisiniz. Ayrıca almak istediğiniz e-postaların sıklığını ve hakkında e-posta gönderilmesini istediğiniz sorun türlerini de seçebilirsiniz.

Ayrıca, Bing Web Yöneticisi Aracının bağlantılı Search Console hesabınıza erişimini de yönetebilirsiniz. Hesap erişiminin bağlantısını kesmeyi seçerek erişimi kaldırabilirsiniz. Ancak, bu eylemi gerçekleştirdikten sonra, önceden içe aktarılan siteleri manuel olarak veya arama konsolundan tekrar içe aktararak yeniden doğrulamanız gerekecektir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst