⭐ Adsense Onay Hizmeti ⭐İnternetten para kazanmaya başlayın ⭐ İade Garantili Hizmet | Seo Forumu, Google Forumu, Webmaster Forumu - Google Forum!

Search Engine Optimization!

Platform sizlere, Google servisleri ve Seo hakkında destek alma, bilgi edinme ve tartışma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.

⭐ Adsense Onay Hizmeti ⭐İnternetten para kazanmaya başlayın ⭐ İade Garantili Hizmet

Onur ONUK

Üye
Katılım
10 May 2020
Mesajlar
2
Aldığı beğeni
0
Yaş
25
Cinsiyet
Erkek
HİZMET BEDELİ 1 Domain 100 ₺
0506 185 31 09 ( Sadece WatsApp ) Ulaşabilirsiinz.
-------


HİZMET HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER1- Yeni site açacak kişilerin en az 15 adet özgün makale sağlaması gerekmektedir.
NOT : Talep edilir ise benim tarafımdan 100 kelime üzerinden hesaplanır ve piyasa fiyatından sağlanılabilir .

2- Halihazırda olan siteler ilk olarak tarafımca incelenir , kopya içerik vebenzeri durumlar söz konusu olur ise bu arkadaşlara hizmet verilmez.

3- Siteleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunları gereği yasal olmalıdır. ' Film siteleri , bahis siteleri ve yetişkin içerikli sitelere hizmet verilmeyecektir.

4 - Başvuru yapılacak mail adresi tercihe bağlı olarak sizin yada benim tarafımdan açılıp tüm işlemler bittiğinde müşteriye devredilir.

5 - Vermiş olduğum hizmette %100 onay kavramını kullanmıyorum. Hizmetimiz iade garantilidir.
NOT : Lütfen aşağıda açıkça belirtmiş olduğum iade politikamızı okuyunuz. Hizmet alan her müşteri okumuş sayılacaktır.

İADE POLİTAKASI


1- Para iadesini sadece 2.ci başvurumuzada red cevabı gelir ise yapıyoruz. İlk başvurunun olumsuz geldiğini varsayalım , müşteri para iadesi talep edemez ancak 2.ci başvurunun da olumsuz gelmesi durumunda müştemize 1 ila 12 saat arasında iade işlemini gerçekleştiriyoruz.

2 - Başvuru için gerekli işlemleri tamamladıktan sonra sitenizi onaya sunduk ve kopya içerik gibi durumlardan red geldi . Bu durumda para iade hakkınız bulunmamaktadır. Sitenizi onay'a gönderdikten sonra , sitenize kopya içerik girmemeniz gerekiyor.

Konuyu kısa ve anlaşır tutmak adına hizmet ile ilgili ana başlıkları sizler ile paylaştım. Bu hususta daha çok bilgi talep edenler özel mesaj yolu ile tarafıma ulaşabilirler.


ÖDEME YÖNTEMLERİ
3533982427.png

4006521319.jpg

1990237677.png
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst