AdMob ile Uygulama Büyüme Stratejisi Oluşturma | Seo Forumu, Google Forumu, Webmaster Forumu - Google Forum!

Search Engine Optimization!

Platform sizlere, Google servisleri ve Seo hakkında destek alma, bilgi edinme ve tartışma olanağı tanır. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.

ferhatkortak

Moderatör
Katılım
12 Ara 2021
Mesajlar
2,573
Aldığı beğeni
0
Yaş
24
Konum
Diyarbakır
Cinsiyet
Erkek
Uygulamanızdan para kazanmak harika bir duygu ve AdMob'un yardımcı olabileceğine sevindik! Ancak, uygulama analizlerini analiz etmek veya uygulama kodunuzu hassaslaştırmak gibi başka etkinlikler gerçekleştirmek için kendinizi AdMob'dan çıkarken bulabilirsiniz. Seni duyuyoruz. Bütün bunlar ileri geri zaman alıcı olabilir. Firebase'in birleşik bir deneyim için nasıl tek Android, iOS ve mobil web geliştirme platformunuz olabileceğini keşfedin.
AdMob uygulamanızı bir Firebase projesine bağlayarak zaman kazanın
Zaten bir AdMob hesabınız varsa uygulamanızı bir Firebase projesine bağlamak kolaydır. Bunu hem Android hem de iOS uygulamaları için nasıl yapacağınızı öğrenin . Bağlandıktan sonra, Firebase içindeki gerçek zamanlı depolama, kilitlenme raporlaması ve kimlik doğrulama gibi diğer kritik uygulama hizmetlerinden bu hizmetleri başka bir yerde aramak ve bunlara erişmek için zaman harcamadan yararlanabilirsiniz. Kullanmanız için her şey orada!

Firebase Analytics ile daha akıllıca para kazanın
Uygulamanızda daha ilgili ve aktif kullanıcılarla daha fazla kazanıyor olabilirsiniz. Firebase, daha akıllı para kazanma kararları vermenize yardımcı olmak için güçlü analiz yetenekleri sunar. İle

Aktif kullanıcılar, demografi ve uygulama içi satın alma geliri hakkında Firebase içgörüleri , doğru kullanıcı segmentine en alakalı reklamları göstermek için daha akıllı para kazanma kararları alınabilir. Ortak özelliklere sahip kullanıcı gruplarını tanımlamak ve uygulama içi etkinliği analiz etmek için Firebase'deki "Kitleler" özelliğini kullanın. Kullanıcıları segmentlere ayırarak, nereye yerleştirmek istediğinizi belirleyebilir ve daha iyi gelir performansı için belirli reklam biçimlerini test edebilirsiniz.

Firebase ile kullanıcılarınızı büyütmeye yardımcı olun
Firebase, yalnızca uygulamanızı oluşturup para kazanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ürün içi bildirimler, tüm cihaz türlerinde çalışan dinamik bağlantılar, uygulamanızın en iyi arama sonuçlarına ulaşması için uygulama dizine ekleme ve daha fazlasıyla hedef kitlenizi büyütmenize olanak tanır. . Uygulamanızın yaşam döngüsü boyunca hizmetlerle eksiksiz bir çözümdür.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst