DUYURU: Türkiye'nin en güncel ve kaliteli Google Fan Forum platformuna hoşgeldiniz!
  Google Forum, Webmaster Forum, Google Yardım Forumu Forumu.

Qualcomm'dan Dizüstü Çözümlere LTE Desteği!
Tam Görünüm | Konu Görünümü
Yorum: 0   Görüntülenme: 372
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avatar
Admin
  • 576 Mesaj
  • 574 Konu
  Sevda şuan Çevrimdışı
Qualcomm; Windows 10 dizüstü bilgisayarlar, ikisi bir arada bilgisayarlar ve tabletlere LTE Advanced teknolojisini sunacak. Detaylar haberimizde.


Qualcomm, LTE modem teknolojisindeki liderliğini genişleterek hem tüketiciler hem de kurumsal müşteriler için yeni nesil Windows 10 dizüstü bilgisayarlar ve tabletlere hızlı ve istikrarlı hücresel bağlantı sağlayacağını duyurdu. Gömülü Qualcomm Snapdragon X12, X7 ve X5 LTE modemler, yılın ilerleyen dönemlerinde piyasaya sürülecek Windows 10 dizüstü bilgisayarlar, ikisi bir arada bilgisayarlar ve tabletlerde bir dizi bağlantılı kullanıcı deneyimini destekleyecek.
Microsoft Kurumsal Planlama Direktörü Chris Morrissey, konuyla ilgili şu görüşü paylaştı: “Windows 10 cihazlarına Qualcomm’un hızlı ve istikrarlı hücresel bağlantı desteği, mobil deneyimi daha da zenginleştirerek kullanıcılara web sayfalarını yükleme, video konferans yapma, daha hızlı ve çok daha kaliteli video izleme olanaklarını sunacak.  İki teknolojinin birleşimi, kurumsal müşterilerin Windows 10 PC’lerle üretkenlik ve verimliliğin yeni seviyesine ulaşmalarına da imkân verecek.
Foxconn Kıdemli Başkan Yardımcısı Brand Cheng ise şunları söyledi: “LTEmodern bağlantı teknolojisini kullanıcıların sahip olduğu beceri seviyesinin yepyeni bir noktasına taşıyor.  Bu teknolojinin sunduğu sonuçların seviyesi arttıkça, elimize geçen fırsatlar da gerçek anlamda sınırsız boyutta olacaktır.
Qualcomm Technologies, Ürün Yönetiminden Sorumlu Kıdemli DirektörFram Akiki’nin görüşü şöyle oldu: “Windows 10’un kullanımı olağanüstü bir hızla artarken, kullanıcıların üstün ve öncelikli mobil deneyimini talep ettiği de artık bir sır değil. Snapdragon LTE modem ailesi, BT yöneticilerineve mobil çalışanlara  bulut tabanlı veriler, uygulamalar ve analitiğe yönelik bir dizi üretkenlik hizmeti de sağlıyor. Tümü hem güvenli hem de istikrarlı bir bağlantıyla gerçekleşiyor.” 
oldest  newest
  Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi