DUYURU: Türkiye'nin en güncel ve kaliteli Google Fan Forum platformuna hoşgeldiniz!
  Google Forum, Webmaster Forum, Google Yardım Forumu Forumu.

iOS 8 İlk Bakış - Detaylar
Tam Görünüm | Konu Görünümü
Yorum: 0   Görüntülenme: 529
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avatar
Administrator
  • 1,133 Mesaj
  • 1,106 Konu
  Kaan şuan Çevrimdışı

Geliştiriciler için çok büyük bir gelişme. 
Geriye kalan herkes için çok daha büyük bir gelişme.


iOS 8, şimdiye kadarki en büyük iOS sürümü. Hem geliştiriciler hem de geriye kalan herkes için. Aslında amacımız bu değildi. Sadece en doğal deneyimi yaratmak için yola çıkmıştık. Dolayısıyla deneyimleyeceğiniz her iyileştirmenin bir amacı var. Her yeni özellik, yeni bir özellik olmayı hak ettiği için iOS 8'de. Kısacası her işlev üzerinde daha da fazla düşündük, her yeni adımı daha da verimli hale getirdik. Hepsi birlikte daha da iyi bir deneyim sağlasın diye. Böylece iOS 8 sizin için önce hoş bir sürpriz olacak, çok kısa bir süre sonra vazgeçemeyeceğiniz bir şeye dönüşecek.

iOS 8'i dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi yapan şey nedir?

Ayrıntılar. Yenilikler. Deneyimin ta kendisi. Çektiğiniz tüm fotoğrafları tüm aygıtlarınızda görebilmeniz, üzerlerinde düzenlemeler yapabilmeniz ve organize edebilmeniz. Metin mesajlarına sesinizi de ekleyebilmeniz. Sağlık ve fitness uygulamalarınızın şimdi birbirleriyle, spor eğitmeninizle, hatta doktorunuzla haberleşebilmesi.
Geliştiriciler için de güzel haberlerimiz var; daha fazla araca daha derinlemesine erişim sağladık. Böylece iOS 8'in en önemli özelliklerinden bazıları şu anda oluşturulmaya devam ediyor. Yeni klavye seçeneklerine ve içeriklerinizi paylaşmak için daha da fazla seçeneğe sahip olacaksınız. iCloud ve Touch ID'yi de daha önce hiç kullanmadığınız şekillerde kullanabileceksiniz.
Kısacası, muhteşem bir sonbahar olacak. Şimdi, iOS 8'in her zamankinden daha fazla şey yapmanızı sağlayacak özelliklerinden bazılarına göz atalım.

Fotoğraflar. 

Çektiğiniz tüm fotoğraflar, 

şimdi tüm aygıtlarınızda.

Tüm fotoğraflarınız, yaptığınız tüm düzenlemeler ve tüm albümleriniz şimdi iCloud Fotoğraf Arşivi'nde. Tüm aygıtlarınızda aynı şekilde ve kolayca görülebilir halde. Hem de ekstra bir şey yapmadan; yani otomatik olarak. Kısacası, tamamen yenilenen Fotoğraflar uygulaması, sevdiğiniz fotoğrafları bulmanızı ve yeniden keşfetmenizi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Üstelik, yeni ve güçlü düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı çektikten hemen sonra daha da güzelleştirebiliyorsunuz.

Mesajlar. 

Sesli gülün.

Mesajlar, şimdi ailenizle ve arkadaşlarınızla her zamankinden daha iyi bir şekilde iletişimde olmanızı sağlıyor. Herhangi bir yazışmaya dokunarak sesinizi ekleyebiliyorsunuz. Gördüğünüz bir şeyin videosunu o anda çekip gönderebiliyorsunuz. Ailenizin ve arkadaşlarınızın nerede olduğunuzu görmeleri için konumunuzu kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Ayrıntılar deneyimi oluşturur. 

Aynı ayrıntılar onu daha parlak hale getirir.

iOS 8'de, bildirimleri yanıtlamak için kullanabileceğiniz yeni ve pratik bir yöntem var. En çok konuştuğunuz insanlara erişmek için kullanabileceğiniz kısayollar. Ve e-postalarınızı yönetirken zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak özellikler. İşte bunların tümü; iPhone, iPad veya iPod touch deneyiminizi mükemmelleştirecek şeyler.

Bugüne kadarki en akıllı klavyemiz.


iOS 8, cümlenizi tamamlamanıza yardımcı olmak için bağlama göre doğru sözcükleri önererek yazmayı kolaylaştırır. Kime yazdığınızı, hatta Mail'de mi yoksa Mesajlar'da mı yazdığınızı bile algılar. Çünkü e-posta iletilerinde mesajlardan farklı bir üslup kullanıyor olabilirsiniz.
oldest  newest
  Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iOS 9'un Çıkış Tarihi Ve Tüm Detaylar klankil1 0 613 16-09-2015, Saat: 12:10
Son Yorum: klankil1