DUYURU: Türkiye'nin en güncel ve kaliteli Google Fan Forum platformuna hoşgeldiniz!
  Google Forum, Webmaster Forum, Google Yardım Forumu Forumu.

Cardable Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?
Tam Görünüm | Konu Görünümü
Yorum: 0   Görüntülenme: 431
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avatar
Administrator
  • 1,133 Mesaj
  • 1,106 Konu
  Kaan şuan Çevrimdışı
CC, Credit Card’ın kısaltmasıdır. CC ile internet üzerinden, karttaki bakiyeye göre ürünler alabilirsiniz. Telefonlar, laptoplar, oyunlar, ev eşyaları, araç-gereçler… Tabii ki CC’ler ile önünüze gelen her siteden alışveriş yapamazsınız. CC ile alışveriş yapabileceğiniz sitelere Cardable siteler denir. Cardable sitelerde diğer alışveriş sitelerine göre 3D Secure güvenliği yoktur. 3D Secure güvenlğinden de biraz bahsetmek gerekirse; 3D Secure, siz bir sitede alışveriş yaparken karta bağlı olan telefona bir onay mesajı gelir ve kodu onaylamanız gerekir. Bu olay güvenlik içindir. CC’si elinizde olan kişinin telefonuna erişip kodu alamayacağınız için Cardable siteler devreye girer. Bu sitelere örnek vermek gerekirse,

http://www.amazon.com
http://www.aliexpress.com
http://www.alibaba.com
http://www.gog.com
http://www.g2play.net
http://www.gamefly.com
http://www.lcwaikiki.com
Daha onlarca Cardable site mevcut. Bunlar sadece bir kaçı. Bu sitelerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz, yalnız bazı güvenlik önlemleri gerekiyor. Yoksa CC kullanırken başınızı belaya sokabilirsiniz. Yazımızı daha sonra güncelleyip Güvenlik Önlemlerini anlatacağız.

CC Nereden Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

CC bulmak çok kolay fakat Live CC bulmak çok zordur. Live CC’ler içerisinde hâlâ para olan ve kapanmamış kartlardır. Genellikle CC hackleyen insanlar, kartın içindeki belli bir miktarı harcıyorlar ve geri kalan parayı internet üzerinden bedavaya paylaşıyorlar. Deep Web’de de CC bilgileri satan onlarca site var. Tabii ki sizler parayla değilde bedavaya nereden bulabilirim diyorsunuzdur. Bunun cevabı, Altenen. Kısaca ATN diye de geçen bu sitede, “Accounts and Database Dumps” bölümünde dakikada onlarca CC paylaşılıyor. Çoğu Live CC olmasa da arada sağlam CC paylaşanlar çıkıyor. Burada her seferinde F5 atmak zorundasınız. Yeni gelen CC’leri zaman kaybetmeden hemen deneyin yoksa başkası sizin yerinize kapar.

CC kullanmak için Cardable site şart demiştik. Diyelim oyun alacaksınız. Girdik bir oyun sitesine ve 3D Secure güvenliği olmadığını gördük. Siteye Tails-Tor Browser veya sağlam bir VPN kullanarak üye oluyoruz. Üye olurken e-mail isteyecektir. Size tavsiyem bir Tor Mail almanız. Çünkü Tor Mail’in izlenmesi ve takibi zor oluyor. Örn. [email protected] Mail adresimizi aldık. Üyelik işlemlerimizi tamamladıktan sonra fiyatı düşük olan bir oyun seçiyoruz. (10-20$) Oyunu sepetimize ekliyoruz ve ödeme işlemine başlıyoruz. Bizden Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve CVV2 kodunu isteyecektir.

4760 6150 8555 0447 – Kart Numarası.
04/18 – Son Kullanma Tarihi. Burada 18, 2018 anlamına geliyor.
859 – CVV2 Kodu.
Gerekli alanları doldurduk ve ödememizi başarıyla tamamladık. 12-24 saat içerisinde oyun kodunuz size ulaşmış olacaktır. Takıldığınız veya merak ettiğiniz bir yer olursa lütfen yorum atarak belirtiniz.

Önemli !

Bu bir bilgilendirme makalesidir. Yukarıda yer alan kart bilgileri temsili olup, hiçbir şahsa ait değildir. Çalıntı kredi kartı kullanmak Türkiye Anayasası’na göre suçtur ve cezası 15 yıldan 22 yıla kadardır. Sakın ama sakın bu işlere bulaşmayınız ve çevrenizdeki insanları teşvik etmeyiniz. Yapılan herhangi bir işlemden blog yazarları sorumlu değildir.
"Her nefis öIümü tadacaktır. Sizi imtihan etmek için hayra ve kötülüğe mübtela kılarız. "
"Hepiniz en sonunda bize döndürüleceksiniz."
oldest  newest
  Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AANDROİD 6.1 NASIL OLACAK...! EmirCan 1 706 10-01-2016, Saat: 02:56
Son Yorum: webmaster431643
  Sildiğiniz Windows 10 Uygulamalarını Tekrar Nasıl Yükleyebilirsiniz? Sevda 0 345 22-12-2015, Saat: 03:01
Son Yorum: Sevda
  Yandex aramaları ile Fenerbahçe Roben'i nasıl getirecek? Sevda 0 334 23-11-2015, Saat: 03:25
Son Yorum: Sevda
  Siber Saldırından Nasıl Korunulur? Sevda 0 352 21-11-2015, Saat: 02:03
Son Yorum: Sevda
  30 Yıl Sonra Şehirler Nasıl Olacak? Sevda 0 318 07-11-2015, Saat: 23:08
Son Yorum: Sevda