DUYURU: Türkiye'nin en güncel ve kaliteli Google Fan Forum platformuna hoşgeldiniz!
  Google Forum, Webmaster Forum, Google Yardım Forumu Forumu.

ASUS, PRO Serisi kurumsal ürünlerini tanıttı
Tam Görünüm | Konu Görünümü
Yorum: 0   Görüntülenme: 305
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avatar
Administrator
  • 1,133 Mesaj
  • 1,106 Konu
  Kaan şuan Çevrimdışı
Güvenilirlik, esneklik ve üretkenlik gibi avantajlar ile işletmeleri rakiplerinin önüne geçiren ASUSPRO Kurumsal Serisi bilgisayarların tanıtıldığı lansmanda, ASUS’tan garanti konusunda işletmeleri sevindirecek bir açıklama da geldi.

Bilgisayar donanımları ve akıllı telefonları ile teknolojiye yön veren ASUS, iş dünyasında çığır açacak ASUSPRO Kurumsal Serisi ürünlerini bugün düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Şişli Radisson Blu Otel’de gerçekleştirilen lansmanda ASUS’un kurumsal dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, mini PC ve hepsi bir arada bilgisayarları görücüye çıktı. Gereksinimleri ve öncelikleri ne olursa olsun kurumların tüm iş ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ASUSPRO Kurumsal Serisi; kurumlara güvenilirlik, esneklik ve üretkenlik katan fonksiyonları ile öne çıkıyor. Hızla büyüyen işletmelerin, değişen zorlu BT ihtiyaçları ile karşı karşıya kaldığı gerçeğinden hareketle geliştirilen ve üç yıl garanti güvencesine sahip ASUSPRO Kurumsal Serisi ürünleri, sunduğu avantajlar ile işletmeleri rakiplerinin önüne geçiriyor.


ASUSPRO kurumsal masaüstü seçili modellere 5 yıl garanti süresi geliyor

Lansmanda konuşma yapan ASUS Kurumsal İş Grubu İş Geliştirme Müdürü Tolga Özdil, “ASUSPRO serisi bilgisayarlar ile çok daha fazla işlemi aynı anda yapabilirsiniz. En yeni Intel işlemcilerle donatılan bu bilgisayarlar, işletmelerin daha verimli ve üretken olması için çoklu görev işlemlerini kolaylaştırır ve performansı arttırır. Ekstra ekran kartlarına ihtiyaç duymadan üç bağımsız ekran ile masaüstü çalışma alanını genişletme imkanı sunar.” dedi.


ASUSPRO serisi bilgisayarların performans haricinde güvenilirlik ve üretkenlik açısından sunduğu avantajlara da değinen Özdil konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Bilgi ve veritabanı güvenliği, işletmeler için daima birincil önceliktir.ASUSPRO bilgisayarlar, gizli verilerinizin güvende olmalarını sağlayan yazılım ve donanım çözümleri ile birlikte gelir.ASUSPRO serisi bilgisayarlar enerji kullanımını optimize ederek endüstrideki en yüksek çevre standartlarının karşılanmasını sağlarken işletme maliyetlerini de en düşük seviyeye çeker.” Özdil konuşmasında, şu an bütün kurumsal ürünlerde üç yıl garanti süresi olduğunu belirtirken gelecek yıldan itibaren ASUSPRO kurumsal masaüstü seçili modellerde bu süreyi beş yıla çıkarmayı planladıkları müjdesini de verdi.

Özdil’in konuşması ardından sahneye çıkan Microsoft Türkiye Windows Cihazlar Çözüm Uzmanı Mehmet Akkoyun da Windows 10 ile ilgili bilgileri katılımcılar ile paylaştı.Sorunsuz yönetim, daha fazla üretkenlik


İş yerlerindeki kullanıcıların daha yüksek standart ve daha güvenilir ürün ihtiyacını karşılayan ASUSPRO serisi ürünler, endüstri standartlarının çok daha üstünde kalite testlerinden geçiriliyor. Şirket verilerinin güvenliğini korumak için ASUSPRO serisi dizüstü bilgisayarlar; darbe testleri, menteşe testleri ve panel basınç testleri gibi birçok dayanıklılık testine giriyor. Ayrıca verilerin sürekli güvende kalmasını sağlamak için bilgisayarlarda üçlü koruma mekanizması içeren şoka dayanıklı sabit diskler bulunuyor.
"Her nefis öIümü tadacaktır. Sizi imtihan etmek için hayra ve kötülüğe mübtela kılarız. "
"Hepiniz en sonunda bize döndürüleceksiniz."
oldest  newest
  Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Philips AmbiLux TV’yi tanıttı Sevda 0 609 08-11-2015, Saat: 01:06
Son Yorum: Sevda
  LG, dünyanın ilk HDR teknolojili 4K OLED TV’lerini tanıttı Sevda 0 587 08-11-2015, Saat: 01:04
Son Yorum: Sevda
  Asus, ROG Serisine Yeni Modeller Ekledi! Sevda 0 321 18-10-2015, Saat: 05:28
Son Yorum: Sevda